Hoonete ja rajatiste projekteerimine ja ehitusInimene teeb imelisi asju. Kõigepealt tegi loodus tuhandeid aastaid kivi, nüüd teeb inimene kivist päevaga tsementi ning tsemendi abil teeb jälle kivi. Esmapilgul võib tunduda, et tegemist on kilplastega - teeb kivist pulbri ja pulbrist jälle kivi. Kuid oluline vahe looduse ja inimese vahel on see, et inimene kujundab kivisid oma fantaasia ja soovi järgi. Tema loodud kujundid valmivad mõne päevaga. Loodus seevastu kulutab aastatuhandeid ning kuju on väga ebamäärane.

Kui vaadata tänase inimese käitumist, siis suures plaanis on tema areng endiselt sealmaal, kui ta elas koopas. Siiski on toimunud väike edasiminek - koopas enam elada ei taheta. Kuid on olemas soov millegi kindla järele ja selleks on tehiskivi. Ning tehiskivist ehk betoonist oleme juba aastaid valmistanud erinevaid hooneid ja rajatisi. Alates väikestest alajaamamajadest kuni suurte koolimajadeni. Saame teid aidata nii projekti koostamisel kui ka hilisemal hoone püstitamisel. Sinna vahele jääb betoonelementide valmistamine, milles oleme meie tõelised eksperdid.

Kui soovid, et su unistused oleksid ajatud, ehitame need betoonist.

Eramute projekteerimine ja ehitusKui sa oled planeerimas oma perele kodu või oled juba saanud projekti. Siis mõtle lapsepõlvele ja sulle kindlasti meenub muinasjutt “Kolm põrsakest“. Millest ehitas maja kolmas põrsake? Ning kui sa ei taha, et tuul või kuri hunt sinu maja minema puhub, siis ehita ka oma maja betoonist, mis kestab mitu inimpõlve.
Puitmaja teadupärast koosneb ju vatist, kipsist ja tuuletõkkest, mis põhjamaa kliima tingimustes ei ole mõistlik valik. Kindlasti oled keskkonnateadlik ja ei taha, et kauneid metsi raiutaks puitmaja ehituseks, mis vaevalt inimpõlve vastu peab. Las ikka metsad jäävad silmarõõmuks ning üraskitele söömiseks.
Puidust on sobiv teha kaminapuudele puukuur ja aeda pingike.
Projekteerime sinu perele mitu inimpõlve kestva maja. Kui sul on projekt kivimajale olemas, siis aitame selle kiirelt ümberprojekteerida betoonelementmajale. Valmistame betoonelemendid ja aitame korraldada ka majaehituse vundamendist võtmeteni. Oleme paindlikud ka maksetingimustes ning pakume erinevaid makseviise, olgu selleks või krüptovaluuta.
Võta julgelt ühendust ja mõtleme koos, mis on teile parim lahendus.

Puit on ajutine, betoon on igavene!

Tootejooniste valmistamineMeile meeldivad nii arhitektid kui ka projekteerijad. Arhitektid on kui kunstnikud ja kui neile anda liiga palju ruumi fantaasiale, siis joonistavad nad teie majale trepi, mis viib kuule.
Paraku meie tehases pole neid võluube, millest selline trepp maa seest välja kasvaks. Teeme asju betoonist ja sellist treppi me teile ei tee.
Küll aga teeme kõike, mida saab betoonist teha! Meile ei meeldi puit ja puidust me inimestele maju ei tee. Küll aga armastame Eestimaa loodust ning linnumaja teeme ikka puidust!
Saame sind aidata hoone arhitektuursel kavandamisel, kui ka hilisemal tootejooniste koostamisel.MontaažitöödAndis looja ameti, annab ka mõistuse. Kes meist ei oleks seda väljendit kuulnud. Kuid meie ehitajad ja monteerijad on seda ametit õppinud ning nad ei jää lootma ainult taevasele väele. Tehes teile betoonelemendid, aitame need ka professionaalse meeskonnaga paigaldada.

Ja nemad armastavad betooni!

Veiko Kivisilla
Paneelivabrik OÜ juhataja
veiko@kivisillus.ee