Kontakt

Rakstiet mums

Cenu piedāvājumu sastādīšana un vispārīga informācija

Mūsu kontaktinformācija

Biroja adrese
Fr.R.Kreutzwaldi 26a
Rakvere linn
Lääne-Virumaa
Indekss 44314
Biroja darba laiks darbadienās: 9.00- 16.30 (sestdienās, svētdienās slēgts)
Rūpnīcas adrese:
Tööstuse 13
Järve linnaosa
Kohtla-Järve linn
Ida-Viru maakond
Igaunijas Republika
Pasta indekss 30222
Rūpnīcas darbalaiks: 7.00 – 17.00 (sestdienās, svētdienās slēgts)
Rūpnīcas vadītājs: Veiko Kivisilla
Tel +372 51 09 274
veiko@kivisillus.ee

Cenu pieprasījumi:
sales@paneelivabrik.ee

Finanšu vadītājs:
Ilmar Raap
ilmar@kivisillus.ee

Grāmatvede:
Agne Kirsi
agne@kivisillus.ee

Vadītāja palīdze:
Laila Suvorova
Tel +3725297210
laila@kivisillus.ee

Asistente:
Kristina Danilova
Tel +37253944681
kristina@paneelivabrik.ee

Kvalitātes vadītāja:
Tatjana Pletšova
tatjana@paneelivabrik.ee





Paneelivabrik OÜ reģistrācijas kods: 14072078
PVN maksātāja numurs: EE101891150