Kontakt

Kontaktinė forma

Kainos pasiūlymo sudarymas ir bendra informacijas

Mūsų kontaktai

Biuro adresas
Fr.R.Kreutzwaldi 26a
Rakvere miestas
Lääne-Virumaa
Indeks 44314
Biuro darbo laikas darbo dienomis : 9.00- 16.30 (šeštadieniais, sekmadieniais nedirba)
Gamyklos adresas:
Tööstuse 13
Järve rajonas
Kohtla-Järve miestas
Ida-Viru apskritis
Estijos Respublika
Pašto indeksas 30222
Gamyklos darbo laikas: 7.00 – 17.00 (šeštadieniais, sekmadieniais nedirba)
Gamyklos vadovas: Veiko Kivisilla
Tel +372 51 09 274
veiko@kivisillus.ee

Hinnapäringud:
sales@paneelivabrik.ee

Finansų vadovas:
Ilmar Raap
ilmar@kivisillus.ee

Buhalterė:
Agne Kirsi
agne@kivisillus.ee

Vadovo padėjėja:
Laila Suvorova
Tel +3725297210
laila@kivisillus.ee

Asistentė:
Kristina Danilova
Tel +37253944681
kristina@paneelivabrik.ee

Kokybės vadybininkė:
Tatjana Pletšova
tatjana@paneelivabrik.ee





Paneelivabrik OÜ registracijos kodas: 14072078
PVM mokėtojo kodas: EE101891150